www.pidimidi.cz

PSK Vitrínová skříň SELF

Tento zlevněný produkt PSK Vitrínová skříň SELF originál od značky PSK jde sehnat zrovna dneska ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 4 837 Kč.
PSK Vitrínová skříň SELF
Ověřit dostupnost
Značka: PSK
4 837

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje – moderní vitrínové skříně SELF. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením moderních prvků v dekoru Dub Riviera kovovými úchytky. 

Vitrínová skříň je široké 70 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě tří polic v prosklené části a jedné uzavřené police za dvířky. 

V příplatkovém parametru je možnost zakoupit LED osvětlení.

Každý kus nábytku z kolekce SELF je velice stabilní. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Riviera.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí kovových úchytků

ROZMĚRY VITRÍNOVÉ SKŘÍNĚ:

mceclip1-49.jpg?1679041878

Vitrínová skříň je součástí kolekce SELF, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizního stolku a police, vitrínové skříně, tří komod v různých velikostech (120, 155 a 200 cm), jídelní stolu, šatní skříně a konferenčního stolku.

Kolekce SELF je dostupná také v dekoru:

mceclip1-50.jpg?1679042378
Dub Country

BARVA DEKORU – Dub Riviera:

mceclip0-158.jpg?1679042362
Dub Riviera

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.