www.pidimidi.cz

PSK Konferenční stolek SELF, – šedá 03 cm

Designový výrobek PSK Konferenční stolek SELF, - šedá 03 cm od dodavatele se skvělou pověstí PSK jde nakoupit ještě dnes se slevou! Nabídky od 1 879 Kč.
PSK Konferenční stolek SELF
Ověřit dostupnost
Značka: PSK
1 879

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje – moderní konferenční stolek SELF. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením moderních prvků v dekoru Dub Country – šedá kovovými úchytky. 

Konferenční stolek je široký 103 cm, nabízí dostatek úložného prostoru.

Každý kus nábytku z kolekce SELF je velice stabilní. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Country – šedá.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí kovových úchytků.

ROZMĚRY KONFERENČNÍHO STOLKU:
mceclip0-164.jpg?1679045969

Konferenční stolek je součástí kolekce SELF, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Celá kolekce se skládá z televizního stolku a police, vitrínové skříně, tří komod v různých velikostech (120, 155 a 200 cm), jídelní stolu, šatní skříně a konferenčního stolku.

Kolekce SELF je dostupná také v dekoru:

mceclip0-158.jpg?1679042362
Dub Riviera

BARVA DEKORU – Dub Country – šedá :

mceclip1-50.jpg?1679042378
Dub Country

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.