www.pidimidi.cz

Míchačka na beton

Neodolatelný produkt Míchačka na beton od populární značky Stanley Jr. pořídíte právě nyní ve výhodné akci. Nabídky od 669 Kč.
Míchačka na beton

Kreativní stavebnice od Stanley Jr. – Míchačka na beton. Díky ní mohou děti rozvíjet svou koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku, schopnost řešit problémy a kreativitu.
 
Míchačka na beton je snadno rozložitelná a složitelná, ideální pro děti od 3 let.

Kompletní 23dílná sada obsahuje nářadí a figurku, a je určena jak pro kluky, tak pro holky. Stavebnice je vyrobena z netoxického ABS plastu a lze ji kombinovat s dalšími sady.

Pomocí přiloženého plastového šroubováku/klíče mohou děti snadno rozložit a složit míchačku zpět. Míchačka na beton má otočný a odnímatelný buben a přístup do kabiny.

mceclip0-30.jpg?1677826805


STANLEY Jr®
je značka s více než 170 lety zkušeností v dodávání profesionálního nářadí po celém světě. S ohledem na budoucí generace kutilů jsme vytvořili speciální dětskou řadu. Naše malé nástroje a kreativní projekty rozvíjejí koordinaci ruky a oka, manuální zručnost, schopnost řešit problémy a podporují kreativitu. Rodiče a děti se mohou společně ponořit do světa nástrojů a stavět projekty, na které budou pyšní. Naše kompletní řada nářadí, dřevěných stavebnic a hraček je navržena tak, aby podpořila rozvíjející se mysl a dovednosti vašeho dítěte.