www.pidimidi.cz

Dětské zahradní nářadí, 3ks

Tento žádaný výrobek Dětské zahradní nářadí, 3ks od značky s dlouholetou historií Stanley Jr. pořídíte právě za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za super cenu 549 Kč.
Dětské zahradní nářadí

Přineste svým dětem zábavu do zahrady s touto sadou tří zahradních nástrojů! Hrábě, rýč a pracovní rukavice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, takže vydrží mnoho let hrátek a zábavy. S touto sadou může Vaše dítě snadno a zábavně zvládat zahradnické úkoly, jako je sbírání listí nebo sazení květin. 
 
 
Vlastnosti a výhody:

  • Produkt je vhodný pro děti od 3 let věku.
mceclip0-29.jpg?1677764105


STANLEY Jr®
je značka s více než 170 lety zkušeností v dodávání profesionálního nářadí po celém světě. S ohledem na budoucí generace kutilů jsme vytvořili speciální dětskou řadu. Naše malé nástroje a kreativní projekty rozvíjejí koordinaci ruky a oka, manuální zručnost, schopnost řešit problémy a podporují kreativitu. Rodiče a děti se mohou společně ponořit do světa nástrojů a stavět projekty, na které budou pyšní. Naše kompletní řada nářadí, dřevěných stavebnic a hraček je navržena tak, aby podpořila rozvíjející se mysl a dovednosti vašeho dítěte.