www.pidimidi.cz

Bigjigs Toys Dřevěné chrastítko králíček

Vysoce kvalitní produkt Bigjigs Toys Dřevěné chrastítko králíček od našeho předního výrobce Bigjigs Toys snadno můžete získat v naší online nabídce opravdu výhodně. Akční cena již od 319 Kč.
Bigjigs Toys Dřevěné chrastítko králíček

Hop, hop! Chrastítko s králíčkem vás zachrání od nudy! Hračka je vyrobena ze 100% FSC® materiálů. Uprostřed dřevěného chrastítka jsou 2 pohyblivé korálky, zajíček má namalovaný obličej, hračka tak podporuje vývoj senzorických dovedností. Velikost i tvar vhodné pro jednoduché uchopení malýma rukama. Děti si procvičí zručnost.Vyrobeno ze 100% FSC® dřeva, které je udržitelné. Kvalita dřeva zaručuje roky hry, chrastítko můžete předat dalším generacím.

Hlavní vlastnosti:
100% FSC® dřevo
dva korálky
barvy bezpečné pro děti

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Rozměr: 7,5×13,3×1,7 cm
Věk: 0+
Materiál: 100% FSC dřevo