www.pidimidi.cz

Bigjigs Toys Dřevěná skládací duha modrá

Vynikající produkt Bigjigs Toys Dřevěná skládací duha modrá od známé společnosti Bigjigs Toys jednoduše můžete sehnat zde za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 859 Kč.
Bigjigs Toys Dřevěná skládací duha modrá

S těmito stohovacími půlkruhy mohou malé ručičky sestavovat různé tvary a předměty, zatímco se učí vše o různých velikostech. Vyrobeno z masivního dřeva a obarveno netoxickými barvami. Jakmile hrací doba skončí, může sloužit jako zábavná dekorace do ložnice nebo školky pro vaše nejmenší. Rozvíjí kreativitu a obratnost. Vyrobeno z vysoce kvalitních 100% FSC certifikovaných materiálů a zodpovědně pocházejících materiálů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.  

Hlavní vlastnosti:
krásná duha v pestrých barvách
obsahuje 7ks duhy
rozvíjí kreativitu a obratnost

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Rozměry: 21,9×10,9×5 cm
Věk: 18m+
Materiál: dřevo