www.pidimidi.cz

IK Dětská jídelní židlička s pultíkem 4v1 – šedá

Akční kousek IK Dětská jídelní židlička s pultíkem 4v1 - šedá originál od značky IK můžete získat právě za extra cenu! Výhodně za cenu 1 499 Kč.
IK Dětská jídelní židlička s pultíkem 4v1 - šedá
Ověřit dostupnost
Značka: IK
1 499

Všestranná dětská židlička, která roste s vaším dítětem. Tato vysoká samostatně stojící jídelní židlička se stane nezbytným společníkem při krmení i hraní.

Židlička prodlouženými nohami a praktickým pultíkem umístěným v optimální výšce přináší pohodlí pro všechny – rodiče i malé děti. Přesunutím židle k rodinnému stolu vytvoříte nezapomenutelné společné chvíle. S odnímatelným tácem a pevnými 5-bodovými bezpečnostními pásy židle zajišťuje, že Vaše dítě bude v bezpečí a pohodlí. Navíc, díky speciální bezpečností zábraně mezi nožkami, nemusíte mít strach z případného sklouznutí.

Tato židlička nabízí všestranné možnosti úprav – s možností zkrácení dřevěných nohou a nastavením pultíku se promění v nízkou samostatně stojící jídelní židličku, která je ideální pro nezávislé malé gurmány. Díky pevným bezpečnostním pásům a stabilnímu podnosu můžete mít jistotu, že Vaši malí strávníci budou sedět v pohodlí a bezpečí.

Pro starší děti, které už vyžadují jen malou pomoc, jsme připravili nízkou židli s krátkými nohami. Tato varianta nenabízí pultík, ani bezpečnostní pásy, avšak disponuje měkkým polstrováním a širokou pohodlnou podnožkou, která jim poskytuje pevnou oporu pro jejich malé nohy.

Zachování krásy a čistoty jídelní židličky je jednoduché – eko kůže v moderních barvách nejenže zaujme svým vzhledem, ale také se jednoduše čistí Stačí vlhkým hadříkem setřít a nečistoty zmizí. Spolehlivost, komfort a především bezpečnost na prvním místě. Sedátko židle je pečlivě navrženo tak, aby vaše dítě sedělo pohodlně a stabilně. Možnost výškového nastavení bezpečnostních pásů a měkké polstrování zajišťují, že i ti nejmenší dobrodruzi budou sedět v poklidu. Prostorná podnožka pak dodává pevnou oporu a komfort pro jejich nožky.

Tato židlička dokáže toho opravdu hodně – využijte ji ve čtyřech různých nastaveních podle věku dítěte. 

Vylepšete si chvíle jídla a zábavy s naší dětskou židličkou, která se stane nedílnou součástí vašeho rodinného stolu. Umožní Vám vytvářet vzpomínky na společné okamžiky plné smíchu, radosti a pohodlí.

Technické parametry:

  • Věk: 6 – 36 měsíců

  • max. nosnost: 20 kg

Rozměry:

  • Vysoká židle (šířka x výška x hloubka): 56 cm x 77 cm x 94 cm

  • Sedák (šířka x výška x hloubka): 27 cm x 55 cm x 27,5 cm

  • Vzdálenost sedáku od země (I): 56 cm

  • Vzdálenost sedáku od země (II): 26 cm

  • Deska stolu: 47 cm x 26 cm

  • Vzdálenost mezi deskou stolu a opěradlem: 20-24 cm

  • Rozměr nádoby: 25 cm x 34 cm

  • Balení: 51 cm x 44 cm x 28,5 cm

Výrobek je balen v kartonové krabici.