www.pidimidi.cz

POLJANA Pelíšek pro psa/kočku 90x70x10 cm – Béžová

Tento exkluzivní produkt POLJANA Pelíšek pro psa/kočku 90x70x10 cm - Béžová s pečetí kvality od značky POLJANA snadno naleznete teď za výhodné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 749 Kč.
POLJANA Pelíšek pro psa/kočku 90x70x10 cm - Béžová
Ověřit dostupnost
Značka: POLJANA
749

V našem pelíšku se Vašemu čtyřnohému parťákovi bude spát jako v bavlnce. Pružná a měkká pěna poskytuje bezpečné a pohodlné spaní, které Vašemu zvířecímu kamarádovi zaručeně připadne k chuti. Výplň pelíšku s ideální hustotou zajišťuje pevnost a krásný vzhled. Navíc, díky optimální váze výplně, pelíšek zůstane na svém místě a nebude se deformovat.

Nejenže se náš pelíšek pro psy a kočky perfektně hodí do každého interiéru, ale také zajistí, aby Váš čtyřnohý parťák měl klidný a regenerující spánek. Lidé nejsou sami, kteří potřebují pohodlné místo na odpočinek, je tomu tak tomu i u zvířat. Psi, kočky a psí senioři spí až 16 hodin denně, je pro ně důležité poskytnout jim pohodlné pelíšky.

Je třeba myslet na to, že nejen lidé, ale i zvířata potřebují kvalitní místo na odpočinek. Mnoho majitelů však nedbá na kvalitu výplně pelíšku pro své mazlíčky, což může mít negativní vliv na jejich zdraví.

Součástí pelíšku je kostička jako dárek. 

Teplý, měkký a bezpečný pelíšek je klíčem k zajištění zdravého spánku pro Vaše mazlíčky.