www.pidimidi.cz

POLJANA Pelíšek pro psa/kočku 80x60x10 cm – Černá

Tento kvalitní kus POLJANA Pelíšek pro psa/kočku 80x60x10 cm - Černá od naší známé značky POLJANA pohodlně pořídíte nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 629 Kč.
POLJANA Pelíšek pro psa/kočku 80x60x10 cm - Černá
Ověřit dostupnost
Značka: POLJANA
629

V našem pelíšku se Vašemu čtyřnohému parťákovi bude spát jako v bavlnce. Pružná a měkká pěna poskytuje bezpečné a pohodlné spaní, které Vašemu zvířecímu kamarádovi zaručeně připadne k chuti. Výplň pelíšku s ideální hustotou zajišťuje pevnost a krásný vzhled. Navíc, díky optimální váze výplně, pelíšek zůstane na svém místě a nebude se deformovat.

Nejenže se náš pelíšek pro psy a kočky perfektně hodí do každého interiéru, ale také zajistí, aby Váš čtyřnohý parťák měl klidný a regenerující spánek. Lidé nejsou sami, kteří potřebují pohodlné místo na odpočinek, je tomu tak tomu i u zvířat. Psi, kočky a psí senioři spí až 16 hodin denně, je pro ně důležité poskytnout jim pohodlné pelíšky.

Je třeba myslet na to, že nejen lidé, ale i zvířata potřebují kvalitní místo na odpočinek. Mnoho majitelů však nedbá na kvalitu výplně pelíšku pro své mazlíčky, což může mít negativní vliv na jejich zdraví.

Součástí pelíšku je kostička jako dárek. 

Teplý, měkký a bezpečný pelíšek je klíčem k zajištění zdravého spánku pro Vaše mazlíčky.