www.pidimidi.cz

NEF Plyšový interaktivní houpací kůň s kolečky – růžový

Unikátní a oblíbený produkt NEF Plyšový interaktivní houpací kůň s kolečky - růžový od společnosti NEF snadno pořídíte na našich stránkách v akci! Momentálně k dispozici za 1 579 Kč.
NEF Plyšový interaktivní houpací kůň s kolečky - růžový
Ověřit dostupnost
Značka: NEF
1 579

Houpací kůň je nepochybně jednou z oblíbených a tradičních hraček pro děti, která je známá již několik generací. S touto hračkou si dítě vždy užije spoustu zábavy. 

Koník je vyroben z měkkého plyšového materiálu v růžové barvě. 

Plusovým prvkem jsou přídavná kolečka. Odepnutím suchého zipu nastavíme kola pod skluznice a místo vahadla získáme tlačnou jízdu. Poté stačí kola nasadit zpět na ližiny a připevnit speciálním popruhem. Snadno!

Profilované sedlo se speciální výplní vzadu (zadní jícen), která chrání proti sklouznutí z koníku. Sedlo lze odepnout a sejmout, například za účelem čištění

Interaktivní – řehtá, cválá a pohybuje tlamou. Když se stiskne jedno ucho, kůň cválá a kňučí.  Na konci sekvence (cval – řeh x 3) si kůň vesele odfrkne. Po stisknutí druhého ucha kůň třikrát zakňučí.  Při vydávání zvuku kůň navíc pohybuje hubou.

Materiál: přírodní dřevo a polyesterový materiál + kovová stabilní konstrukce. Kapsa s bateriemi umístěná v břiše koníku. Hračka vyžaduje tři AA baterie – nejsou součástí balení.
Kůň má lehké dřevěné skluznice, kolečka a madla.