www.pidimidi.cz

NEF Magnetické bludiště – Město

Velmi žádaný produkt NEF Magnetické bludiště - Město od společnosti NEF jde pořídit právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní získáte od 629 Kč.
NEF Magnetické bludiště - Město
Ověřit dostupnost
Značka: NEF
629

V našem malém, ale barevném městě se toho děje tolik! V tomto okouzlujícím bludišti se mohou malá auta pohybovat ulicemi, otáčet se na křižovatkách a zastavovat na semaforech. V ruchu ulice se vyplatí připomenout pravidla silničního provozu: zastavujte na červenou, dodržujte přednost v jízdě a neparkujte na zakázaných místech! Tato hra nejen zlepšuje motoriku, ale také procvičuje koncentraci. Hra rozvíjí jemnou motoriku, motorickou koordinaci a rozpoznávání barev. 

Magnetické bludiště je dřevěná deska s barevným potiskem. Po umístění magnetické tyče na desku mohou děti pohybovat kuličkami v bludišti. Kuličky můžete vést jakýmkoli představitelným způsobem a procvičit si tak své dovednosti rukou. Magnetický obušek je k bludišti připevněn provázkem, takže se neztratí. Má také speciální místo pro jeho schování.

Výhody hračky:

  • rozvíjí koncentraci
  • probouzí představivost
  • rozvíjí rozpoznávání barev
  • přetahování autíček a míčků v bludišti je skvělým úvodem do učení se psát

Hračka je pro své výchovné hodnoty často volena jako prvek vybavení rehabilitačních a logopedických pracovišť a mateřských škol. Taháním kuliček v bludišti si děti procvičují ruce na budoucí školní povinnosti a učení se psaní.