www.pidimidi.cz

NEF Dřevěná senzorická pyramida – Liška

Hodně oblíbený produkt NEF Dřevěná senzorická pyramida - Liška od výrobce s dlouholetou historií NEF máte možnost najít online skutečně levně! Nyní můžete mít za 219 Kč.
NEF Dřevěná senzorická pyramida - Liška
Ověřit dostupnost
Značka: NEF
219

Krásná dřevěná pyramida je klasickou hračkou pro každé batole. Krásné barvy a design přitahují pozornost. To, čím tato hračka vyniká, je kombinace nejen různých barev, ale především materiálů, ze kterých jsou disky vyrobeny. Největší kotouč je přírodní dřevo a následné prvky jsou dřevěné i látkové. Měkké kotouče vyrobené z materiálů příjemných na pohled i na dotek. Nechybí ani prvek – liščí tlapky, které je potřeba umístit na správné místo. Celé je to korunováno veselou liščí hlavou.

Disky se umístí na kůl, jeden na druhý, aby vytvořily pyramidu. Díky oválnému podstavci se to celé mírně hýbe a úkol je tak trochu obtížnější. Disky lze uspořádat mnoha způsoby.

Hračka dokonale rozvíjí koordinaci ruka-oko a zlepšuje motoriku dětských ručiček. Na začátku se batole učí trefit kotoučem na kůl, což není vůbec jednoduché. Potom rozliší disky podle velikosti a upraví je tak, aby vytvořily vhodný tvar pyramidy. Disky jsou navíc vyrobeny ze dřeva, měkkých a plyšových materiálů (růžová a modrá) a plsti (liščí tlapky). Díky použití různých materiálů si dítě rozvíjí smyslové dovednosti rukou. Různé textury a hmatové vjemy jsou důležitým kognitivním prvkem. 

Sada obsahuje:

  • základna s kolíkem připevněným k provázku
  • 6 disků – každý v jiné barvě
  • liščí hlava
  • liščí tlapky


N2041%20GIF.gif