www.pidimidi.cz

MT Matrace Relax 160x

Designový kus MT Matrace Relax 160x od výrobce se skvělou pověstí MT lze nakoupit v naší online nabídce se slevou! Nyní nakoupíte za 2 683 Kč.
MT Matrace RELAX 160x
Ověřit dostupnost
Značka: MT
2 683

Kvalitní zdravotní matrace o střední tuhosti T-25 a výšce 10-11 cm. Jádro této matrace tvoří deska vyrobená z vysoce elastické PUR pěny o vyšší objemové hmotnosti, která díky své struktuře umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky této konstrukci si zachovává vynikající ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu.

Působí velmi pozitivně na celkovou regeneraci organizmu a uvolnění svalstva. Středně tvrdá matrace s nosností 110 kg – nosnost matrace u dvojmatrací od 120/200 – 180/200 se bere na jednu polovinu matrace.

Matrace lze použít k polohovacím roštům. Matrace je opatřena kvalitním snímatelným a pratelným potahem na 40 °C, který je opatřen zipem pro lepší snímání a nasazování. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

Matrace je oboustranná, což zaručuje dlouhou životnost. Všechny typy matrací by se měly minimálně každých 90 dní otáčet.

Výhody matrace Relax:

– Vysoká užitná hodnota
– Výška 10-11 cm
– Kvalitní potah
– Rychlá dostupnost
– Ortopedické vlastnosti
– Poměrně nízká hmotnost