www.pidimidi.cz

MR Závěsná hračka na kočárek/autosedačku CARROT & HOP

Hodně povedený produkt MR Závěsná hračka na kočárek/autosedačku CARROT & HOP od přední společnosti MR máte možnost najít na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Momentálně k dispozici za 209 Kč.
MR Závěsná hračka na kočárek/autosedačku CARROT & HOP
Ověřit dostupnost
Značka: MR
209

Závěsná hračka v motivu CARROT & HOP je vhodná pro děti již od 0 měsíců. Hračka má dvě možnosti uchycení a lze jí umístit na kočárek, autosedačku nebo postýlku. Různé textury materiálů stimulují hmat dítěte. Zvonění a šustění materiálů upoutává dětskou pozornost. Vícebarevné stuhy povzbuzují dítě, aby je chytilo. Elastická kousátka zklidňují dásně dítěte při růstu zoubků.

Návod k použití: Hračku udržujte v čistotě. Způsob praní je uveden na všivce. Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Před montáží odstraňte všechny obalové prvky.
Ujistěte se, že všechny malé hračky jsou správně a bezpečně připevněny k produktu. Hračku připevněte k okraji boudy kočárku mimo dosah dítěte a ujistěte se, že je pevně připevněna. Před použitím musí být montáž i připevnění hračky zkontrolováno dospělou osobou. Plastový obal (balení) uchovávejte mimo dosah dítěte, předejdete tak riziku udušení dítěte obalem. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.

Upozornění! Nepoužívejte hračku pro děti, které se začínají samostatně zvedat na ruce a kolena. Předejdete tím možnému zamotání dítěte do hračky.Hračka na kočárek odpovídá certifikacím: ISO 9001ISO 22716Výrobek je navržen a schválen v EU.