www.pidimidi.cz

Maxi Postel Šárka z masivu 180 x – barva – 2. jakost

Velmi oblíbený produkt Maxi Postel Šárka z masivu 180 x - barva - 2. jakost od spolehlivé značky Maxi jednoduše můžete najít nyní za super cenu! Produkt koupíte teď u nás za 3 169 Kč.
Maxi Postel Šárka z masivu 180 x  - barva  - 2. jakost
Ověřit dostupnost
Značka: Maxi
3 169

2. jakost – drobná poškození, které nemají vliv na funkčnost postele (jedná se především o odřený lak nebo promáčknutí). Detailní fotky poškození v galerii fotografií.

Nová postel z masivu borovice o síle 26 mm. Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, pouze tento postup zaručí požadovaný konečný výsledek . Postel vypadá dokonale a zachovává si svou původní strukturu. Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem.

Postele jsou pevné a stabilníNosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textilií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm.

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.