www.pidimidi.cz

Maxi Patrová postel z masivu Maja 90x, Borovice

Tento levný produkt Maxi Patrová postel z masivu Maja 90x, Borovice od dodavatele zboží Maxi pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Zrovna teď v akci za 6 990 Kč.
Maxi Patrová postel z masivu Maja 90x
Ověřit dostupnost
Značka: Maxi
6 990

Chcete pro své děti jen to nejlepší? Naše patrová postel z masivu borovice je dokonalou volbou pro každý dětský pokoj! Vyrobena z kvalitního borovicového dřeva o tloušťce 2,7 cm, postel zaručuje pevnost a pohodlný spánek pro Vaše ratolesti. Navíc v ceně postele najdete dřevěnou vložku pod matraci, pro ještě větší pohodlí během spánku.

S jednoduchým a moderním designem se tato patrová postel skvěle hodí do každého dětského pokoje. Lakovaná bezbarvým lakem nástřikem a se žebříkem, který lze připevnit na pravou nebo levou stranu postele, je to dokonalá kombinace stylu a funkčnosti. A s možností rozložit postel na dva samostatné lůžka, jsou vaše děti připraveny na návštěvy kamarádů a rodiny.

Balení postele obsahuje návod a příslušenství pro snadnou montáž. Šuplík pod postel a matrace nejsou zahrnuty v ceně, ale můžete si je dokoupit zvlášť. Vyberte si naši patrovou postel a dejte svým dětem nejlepší základ pro kvalitní a pohodlný spánek.