www.pidimidi.cz

Matrace Molmat LEXYS 140/200 cm s potahem

Tento nejprodávanější kousek Matrace Molmat LEXYS 140/200 cm s potahem od známé kvalitní značky Molmat můžete pořídit aktuálně na našich stránkách levně! Levně za cenu 14 813 Kč.
Matrace Molmat LEXYS 140/200 cm s potahem
Ověřit dostupnost
Značka: Molmat
14 813

Matrace Lexys kombinuje dvě značkové a vysoce kvalitní studené pěny s rozdílnou tuhostí stran. Střed matrace je vyroben z polyuretanové pěny. Unikátní konstrukce zaručuje dokonalé ortopedické vlastnosti. Velmi dobrá podpora ramenní, bederní a pánevní oblasti. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX.

Potah TRIMTEX, 150 gr/m2 zip do L , Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.