www.pidimidi.cz

Matrace Molmat FLEX PLUS 80/200 cm s potahem

Kvalitní a oblíbený kousek Matrace Molmat FLEX PLUS 80/200 cm s potahem od oblíbené značky Molmat máte možnost získat aktuálně na webu skutečně levně! Právě teď jen za 4 778 Kč.
Matrace Molmat FLEX PLUS 80/200 cm s potahem
Ověřit dostupnost
Značka: Molmat
4 778

Sedmizónová oboustranná matrace se studenou pěnou. Jádro matrace tvoří pojený polyuretan. Horní vrstvy matrace jsou vytvořeny z desek s masážními nopy, které výborně odvádějí vlhkost a jemně masírují pokožku. Matrace je střední tuhosti a působí pozitivně na celkovou regeneraci organizmu. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX.

Potah TRIMTEX, 150 gr/m2 zip do L , Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.