www.pidimidi.cz

Matrace Molmat COMFORT 80/200 cm s potahem

Unikátní a žádaný kousek Matrace Molmat COMFORT 80/200 cm s potahem od výrobce se skvělou pověstí Molmat máte možnost najít na našich stránkách teď výhodně! Aktuálně stojí u nás 5 397 Kč.
Matrace Molmat COMFORT 80/200 cm s potahem
Ověřit dostupnost
Značka: Molmat
5 397

Sendvičová matrace je vyrobena v kombinaci viscoelastické pěny a studené pěny. Nosné jádro tvoří polyuretanová pěna. Vysoký komfort a pohodlí při spánku umožňuje použitá viscoelastická pěna, která je uložena po celé délce matrace. Unikátní konstrukce zaručuje vynikající ortopedické vlastnosti, kde si uživatel může zvolit tvrdší nebo měkčí stranu pouhým otočením matrace. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX.

Potah TRIMTEX, 150 gr/m2 zip do L , Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.