www.pidimidi.cz

Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky. 

Potřebujete příslušenství, které snadno ozdobí váš interiér? Hledáte speciální dárek pro milovaného? Přišli jste na správné místo!  

Máme pro vás speciální nabídku – krásně vyrobené dřevěné fotorámečky 15×10 cm. Je možné umístit rám vodorovně a svisle, aby se co nejlépe využil dostupný prostor. Spojujeme dřevo, ze kterého jsou naše dřevěné rámy vyrobeny s přírodou, trvanlivostí a kvalitou.

Dřevěné rámečky představují nádherně fotografie, plakáty a retro obrazy. Dřevo jim dodává další styl a jedinečný vzhled.

Rozměry:18 cm x 23 cm

Abychom splnili vaše očekávání, vytvořili jsme elegantní, ručně vyráběné ozdoby a doplňky z překližky.

Potřebujete příslušenství, které snadno ozdobí váš interiér? Hledáte speciální dárek pro milovaného? Přišli jste na správné místo! Máme pro vás speciální nabídku – krásně vyrobené dřevěné fotorámečky. Je možné umístit rám vodorovně a svisle, aby se co nejlépe využil dostupný prostor.

Spojujeme dřevo, ze kterého jsou naše dřevěné rámy vyrobeny s přírodou, trvanlivostí a kvalitou. Dřevěné rámečky představují nádherně fotografie, plakáty a retro obrazy. Dřevo jim dodává další styl a jedinečný vzhled.

Rozměry: 19,5 cm x 14,5 cm