www.pidimidi.cz

Zkontrolujte svou přesnost! Kulatý terč a plastové kuličky se suchým zipem jsou vše, co potřebujete k zahájení fantastické hry.

Na terči jsou políčka s čísly udávající počet bodů. Úkolem hráčů je házet míčky tak, aby trefili pole s nejvyšším číslem. Kdo nasbírá více bodů, vyhrává.

Terč se zavěšuje na zeď nebo jiný rovný povrch pomocí oboustranné pásky nebo věšáku.

Skvělá alternativa ke klasickým šipkám! Hra je mnohem jednodušší a nevyžaduje tak vysokou přesnost při hodu, aby míček zůstal na desce. Navíc zde nejsou žádné nebezpečné ostré prvky, proto je skvělý pro děti.

Hra dokonale ovlivňuje rozvoj koordinace oko-ruka, učí přesnosti, obratnosti a koncentraci. Házení na cíl vyžaduje hodně soustředění a trpělivosti.

S touto hrou se jistě každá narozeninová oslava mimořádně vydaří. Originální tvar a živé barvy upoutají pozornost dítěte a povzbudí je ke hře.

Rodiče také ocení jednoduchost provedení.

Perfektní nápad na dárek.

Obsah sady:

  • terč
  • 2 kuličky
  • 2 šipky

Materiál: polyester, kartonová výztuha uvnitř

Rozměry:

  • průměr:   36 cm
  • rozměry balení: 43 cm x 37 cm x 2 cm

Se super lepící páskou bude vše držet doslova jako přikované. Ze silné pásky budete přímo nadšení. Oboustranná lepící páska totiž udrží předměty jako čalouněné panely, poličky, obrazy, držáky či věšáky. Využijete ji jak na přilepení věcí do domácnosti, ale i dekorací jako jsou rámečky či obrazy. Lepící pásku využijete ale i třeba v autě, na přichycení nějakých drobností.

Všude bude dobře držet, ať už je to stěna, dlaždice či plast. Aplikace je zcela jednoduchá – odstřihnete si požadovaný pruh dle velikosti předmětu a nalepíte pásku na něj. Odlepíte červenou část pásky. A daný předmět nalepíte na zeď, stěnu či dlaždice.