www.pidimidi.cz
DT Bavlněné prostěradlo FROTÉ  s gumou - tmavá šedá

Dobrý a klidný spánek je lékem na všechny starosti, nejlepším možným odpočinkem a přirozenou potřebou lidského těla. Potřebujete nejen pohodlnou postel a matraci, ale skvělé teplé povlečení a prostěradlo, které nebude dráždit pokožku a dokonale se přizpůsobí matraci. 
 
Kde je postel tam je i matrace, kde je matrace je i prostěradlo případně i hygienický chránič. Prostěradlo z naší nabídky je doplněno o pružnou gumu, která Vám zajistí správnou a trvalou polohu prostěradla na matraci.
 
V naší nabídce naleznete všechny tyto klasické rozměry prostěradel – 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200 i 180×200 cm. 
 
 
Složení 80% bavlna, 20% polyester
 
Na maximální výšku matrace 25 cm

Ar-s 3-dílná sada povlečení do postýlky s krajkou

Krásné 3-dílné dětské povlečení s krásnými doplňky ze stuh a motivem puntíků, díky kterým povlečení vypadá ještě stylověji a moderněji. Jedinečný design a certifikovaná bavlna nejvyšší kvality.

3-dílná sada obsahuje:

1. Povlak na peřinu 120 x 90 cm – povlak na polštář je opatřen zipem, který je pro dítě bezpečný. 100% certifikovaná bavlna, nejlepší kvalita pro maximální komfort spánku dítěte. Na ušití povlaku na polštář byly použity dvě látky ve dvou barvách. Povrchová úprava, která dodává styl společně s mašlemi a motivem puntíků.

2. Povlak na polštář 60 x 40 cm – vybavený bezpečným plastovým zipem. Vyrobeno z nejkvalitnější certifikované bavlny s puntíky a hladké látky. Vrcholem je krajka a mašle, která umocňuje estetickou hodnotu povlečení.
 
3. Mantinel 180 x 30 cm – poskytuje účinnou ochranu hlavičky dítěte před nárazy na příčky. Mantinel se skládá ze tří polštářů, je oboustranný, jedna strana je potažena modrou bavlnou s puntíky a druhá s černými puntíky. K postýlce se připevňuje šňůrkami. Díky této konstrukci je snadné udržovat mantinel v čistotě. Povlaky polštářů jsou nahoře zakončeny bavlněnou krajkou.

Povlečení je určeno pro použití do postýlek o rozměrech 120 x 60 cm.

K výrobě jsou použity certifikované materiály nejvyšší kvality s Certifikátem ÖKO-TEX STANDARD 100.

Rozměry povlečení se mohou lišit od uvedených o + -2 cm.