www.pidimidi.cz
Ar-s 3-dílná sada povlečení do postýlky s krajkou

Krásné 3-dílné dětské povlečení s krásnými doplňky ze stuh a motivem puntíků, díky kterým povlečení vypadá ještě stylověji a moderněji. Jedinečný design a certifikovaná bavlna nejvyšší kvality.

3-dílná sada obsahuje:

1. Povlak na peřinu 120 x 90 cm – povlak na polštář je opatřen zipem, který je pro dítě bezpečný. 100% certifikovaná bavlna, nejlepší kvalita pro maximální komfort spánku dítěte. Na ušití povlaku na polštář byly použity dvě látky ve dvou barvách. Povrchová úprava, která dodává styl společně s mašlemi a motivem puntíků.

2. Povlak na polštář 60 x 40 cm – vybavený bezpečným plastovým zipem. Vyrobeno z nejkvalitnější certifikované bavlny s puntíky a hladké látky. Vrcholem je krajka a mašle, která umocňuje estetickou hodnotu povlečení.
 
3. Mantinel 180 x 30 cm – poskytuje účinnou ochranu hlavičky dítěte před nárazy na příčky. Mantinel se skládá ze tří polštářů, je oboustranný, jedna strana je potažena modrou bavlnou s puntíky a druhá s černými puntíky. K postýlce se připevňuje šňůrkami. Díky této konstrukci je snadné udržovat mantinel v čistotě. Povlaky polštářů jsou nahoře zakončeny bavlněnou krajkou.

Povlečení je určeno pro použití do postýlek o rozměrech 120 x 60 cm.

K výrobě jsou použity certifikované materiály nejvyšší kvality s Certifikátem ÖKO-TEX STANDARD 100.

Rozměry povlečení se mohou lišit od uvedených o + -2 cm.