www.pidimidi.cz

KD a jedna židlička K3 zelená

Hodně žádaný výrobek KD a jedna židlička K3 zelená značky KD snadno seženete právě dnes za super peníze! Nabídka již od 2 999 Kč.
KD  a jedna židlička K3 zelená
Ověřit dostupnost
Značka: KD
2 999
Popis

Otevírací stůl + židle s úložným prostorem

Sada obsahuje stůl a jednu židličku. Židlička má úložný prostor (šuplík) pod sedátkem. Stolek má otevírací desku. Díky nim si mohou děti užívat spoustu legrace a radosti, že mohou skrýt své poklady. A Vy máte méně věcí na úklid :). Barvičky, sešity nebo omalovánky lze snadno umístit do stolu. Na druhé straně je židle skvělým úkrytem pro tužky, pera nebo jiné menší hračky.

Deska stolu je zvedána pomocí mechanického zdvihu s nastavitelnou tlakovou silou, kterou lze přizpůsobit věku a síle dítěte. Nábytek je určen pro děti od 1,5 do 7 let. Desky stolu a židle jsou vyrobeny z laminované nábytkové desky, takže je velmi snadné udržet je v čistotě (stačí otřít vlhkým hadříkem).  Dvakrát natřený nezávadným lakem. Všechny barvy mají požadované certifikáty a jsou zcela bezpečné pro děti. Jedná se o speciální barvy na nátěr nábytku a dětských hraček. Tento jedinečný komplet, bude sloužit Vašim dětem k jídlu, kreslení, hraní atd. Díky skladovacím prostorům budou mít Vaše děti své tajné úložiště

Rozměry:

Stůl:
výška – 50 cm
šířka – 50 cm
dělka – 70 cm

Židle:
výška sedáku – 30cm
sedák – 30x27cm
výška židle – 62cm