www.pidimidi.cz

IK LED svítilna na kolo – přední + zadní

Tento oblíbený kus IK LED svítilna na kolo - přední + zadní od skvělé a známé značky IK získáte aktuálně na webu pořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 129 Kč.
IK LED svítilna na kolo - přední + zadní
Ověřit dostupnost
Značka: IK
129

Cyklistika je jak výborný dopravní prostředek – ekologický a zlepšující kondici tak je to také velký koníček – rychlé šlapání, vítr ve vlasech, endorfiny!

Ať už je však účel cyklistiky jakýkoli, je důležité být v bezpečí! A co pomůže? Osvětlení jízdního kola!

SPRÁVNÉ OSVĚTLENÍ KOLA JE ZÁRUKOU BEZPEČNOSTI NA SILNICI!

LED cyklosvítilny zajišťují bezpečnost – dělají cyklisty na silnici viditelnějšími. Upozorňujeme také, že osvětlení jízdních kol je povinné ze zákona.

Sada skládající se ze dvou prvků – přední a zadní cyklosvítilny – Vám umožní přesně osvětlit kolo a dokonale se tak zviditelnit.

Jasné světlo cyklistického světla poskytuje vynikající viditelnost, což vám umožní vidět všechny překážky. Větve, hrboly nebo louže nebudou děsivé!

Každá cyklosvítilna ze sady jistě osloví každého cyklistu, jak toho, kdo jezdí na kole dlouhé trasy, tak toho, kdo jezdí na kole spíše příležitostně.

Pohodlný uzávěr vám umožní rychle nasadit a sundat osvětlení z kola. Ale nebojte se – i když lze světla na kolo snadno vyjmout, sama nespadnou!

Konstrukce zařízení je kompaktní, jeho montáž a demontáž je velmi jednoduchá, takže v případě potřeby lze LED svítilnu na kolo použít i jako přenosnou svítilnu.

Odolné materiály, které byly použity při výrobě zařízení, zaručují jeho využití během mnoha ujetých kilometrů.

 

 

Další produkty z kategorie Cyklistika