www.pidimidi.cz

IK Dětské dřevěné chodítko s vkládačkou

Velmi oblíbený produkt IK Dětské dřevěné chodítko s vkládačkou od společnosti s úžasnou pověstí IK jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní ve výhodné akci. Nyní pořídíte jen za 1 899 Kč.
IK Dětské dřevěné chodítko s vkládačkou
Ověřit dostupnost
Značka: IK
1 899

První krůčky batolete, které se učí chodit, budou nepochybně obrovskou výzvou! Poskytnou mu, a samozřejmě i Vám, velkou spokojenost. Chodítka pro děti mohou být nejen zajímavou hračkou, ale také oporou při učení chůze.

Nabízené dřevěné chodítko má v sobě zabudované výukové hračky, které umožní dítěti hrát si, i když se mu do dalších, náročných kroků nechce! Díky tomu se stane oblíbenou hračkou vašeho dítěte! Batole si užije spoustu zábavy a můžete si být jisti, že zábava bude spojena s péčí o správný vývoj miminka.

Přesouvání kuliček, přesouvání dlaždic s čísly nebo třídicí bloky jsou jednoduché hry, které přinášejí spoustu výhod! Budou stimulovat manuální zručnost dítěte, zejména jemnou motoriku související s prací prstů a rukou.

Atraktivní hračka, která rozvíjí řadu schopností nejmladšího člena rodiny, je snem každého rodiče. Nákupem dřevěného vzdělávacího chodítka s vkládačkou umožníte dítěti spojit zábavu se vzdělávání již od útlého věku. Musíte však pamatovat na to, že učení chůze je proces, kterým si dítě musí projít samo – dřevěné chodítko bude pouze doplňkem, který mu část tohoto učení zpříjemní. Nepochybně vás však povzbudí ke vstávání rychleji.

Pohodlné madlo umístěné ve výšce 48 cm nad zemí vám umožní udržet pohodlnou pozici při prvních krůčcích. Záda zůstanou rovná a vytvoří se u dítěte správné návyky. Snadno uchopitelná rukojeť vám umožní bezpečně se naučit chodit.

Technické parametry:

  • Materiál: dřevo

  • Věk: 12m+ 

Rozměry:

  • Chodítko (šířka x výška x hloubka): 32 cm x 49 cm x 34 cm

  • Výška rukojeti od země: 48 cm

  • Balení: 56 cm x 35,5 cm x 14 cm

 Výrobek je balen v kartonové krabici.