www.pidimidi.cz

FK Dřevěná sada milníkových karet – Štěstí

Tento vynikající produkt FK Dřevěná sada milníkových karet - Štěstí od odblíbeného výrobce FK je k sehnání na našich stránkách teď právě za super peníze! Produkt momentálně prodáváme za 499 Kč.
FK Dřevěná sada milníkových karet - Štěstí
Ověřit dostupnost
Značka: FK
499

Období těhotenství je jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Jedná se o období, kdy se žena těší a připravuje na své budoucí miminko. Každý měsíc během těhotenství je jiný a něčím speciální a výjimečný. 

Vytvořili jsme pro Vás dřevěné milníkové karty, se kterými si můžete každý z těhotenských měsíců zachytit na fotografii a tak uchovat navždy tu krásnou vzpomínku. 

Ke každému měsíci se Vám zajisté bude vázat nějaká vzpomínka a díky kartiček na fotografii si na ně jednoduše vzpomenete. 

Milníkové kolečka jsou uloženy v krabičce s nápisem ŠTĚSTÍ, a to hlavně proto, že těhotenství a narození miminka je opravdové štěstí v životě. 

Pokud tedy hledáte úžasný dárek pro kamarádku, kolegyni nebo se chcete sama sebe potěšit a radovat se z Vašeho těhotenství, tak dřevěná milníková kolečka jsou originální a skvěle doplní každou fotku.

Sada obsahuje: 

– 13 milníkových koleček
– 1 – 9 měsíc
– 4x tematický milník týkající se těhotenství a narození miminka