www.pidimidi.cz

FK Dřevěná sada milníkových karet – Láska

Výjimečný kousek FK Dřevěná sada milníkových karet - Láska od výrobce s dobrým jménem FK snadno najdete tady nyní trvale výhodně! Ceny již od 499 Kč.
FK Dřevěná sada milníkových karet - Láska
Ověřit dostupnost
Značka: FK
499

Narození miminka je jedno z nejkrásnějších okamžiků v životě. Na svět přichází dlouho očekávané štěstí. Po dlouhých 9. měsících přichází konečně ten čas, kdy se nám změní celý život, díky drobečka, který přišel z čisté lásky.  

Vytvořili jsme pro Vás dřevěné milníkové karty, se kterými si můžete každý měsíc Vašeho miminka zachytit na fotografii a tak uchovat navždy ty krásné vzpomínky a pokroky, které Vaše děťátko dělá během svých prvních měsíců až do toho krásného 1. roku. 

Ke každému měsíci se Vám zajisté bude vázat nějaká vzpomínka a díky kartiček na fotografii si na ně jednoduše vzpomenete. 

Milníkové kolečka jsou uloženy v přírodní dřevěné krabičce s nápisem LÁSKA, a to hlavně proto, že s narozením miminka přichází nekonečná láska právě k tomuto malému stvoření, která již bude trvat navždy.

Pokud tedy hledáte úžasný dárek pro kamarádku, kolegyni nebo se chcete sama sebe potěšit a radovat se z Vašeho těhotenství, tak dřevěná milníková kolečka jsou originální a skvěle doplní každou fotku.

Sada obsahuje: 

– 13 milníkových koleček
– 1 – 11 měsíc
– 1. rok
– 1x tematický milník k narození miminka