www.pidimidi.cz

Bigjigs Toys Balanční hra – Avokádo

Oblíbený a kvalitní produkt Bigjigs Toys Balanční hra - Avokádo od společnosti s předním postavením na trhu Bigjigs Toys jednoduše můžete najít právě dnes extra výhodně. Výhodně za super cenu 499 Kč.
Bigjigs Toys Balanční hra - Avokádo

Toto balanční avokádo zahrnuje spoustu aktivit v jednom! Děti mohou využít své fantazie a stohovat jej do různých kreativních tvarů či poskládat kousky zpět dohromady a nechat je houpat v dřevěné základně. Pět stohovatelných kusů ovoce je vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu – lze je tedy všemožně mačkat a stlačovat bez ztráty tvaru (což z nich dělá brilantní smyslovou hračku)! Balanční avokádo je navrženo tak, aby se při nácviku třídění a stohování jednotlivých kusů trénovala trpělivost a jemná motorika.

Hlavní vlastnosti:
rozvíjí zručnost, smyslové dovednosti a koncentraci
netoxický, snadno umyvatelný materiál (silikonové dílky lze mýt v myčce) Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Rozměry: 10,5×13,2×3,5 cm
Věk: 1+
Materiál: FSC dřevo, silikon