www.pidimidi.cz

Bigjigs Toys Aktivní trojúhelník se zvířátky

Tento levný produkt Bigjigs Toys Aktivní trojúhelník se zvířátky od značky se skvělou pověstí Bigjigs Toys pohodlně nakoupíte u nás právě ve výhodné akci. V současnosti za 1 219 Kč.
Bigjigs Toys Aktivní trojúhelník se zvířátky
Ověřit dostupnost
Značka: Bigjigs Toys
1 219

Prozkoumejte zvířecí kostky, otáčejte čtverečky s abecedou, složte zvířecí obličeje… to vše s aktivním trojúhelníkem z FSC dřeva. Pět stran plných zábavy, děti se naučí počítat s korálkovým počítadlem, naučí se také rozeznávat zvířata a mnoho dalšího.

Kromě již zmíněných aktivit zde najdete také křídovou tabuli, počítadlo, kostky pomohou s tréninkem jemné motoriky dětí. Nejlepší na hračce je, že nemá žádné oddělitelné dílky! Tento dřevěný aktivní trojúhelník pomůže také s rozvojem zručnosti a koordinace.

Vyrobeno z kvalitních materiálů ze zodpovědných zdrojů. Malováno netoxickými barvami, které jsou bezpečné pro děti. Splňuje ASTM F963 a evropské bezpečnostní standardy.

Hlavní vlastnosti:
5 stran aktivit
bez odnímatelných dílků100% FSC dřevo Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky.

Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Rozměry výrobku: 27x26x23 cm
Věk: 3+
Materiál: 100% FSC dřevo