www.pidimidi.cz

BBL Fusak K13 ovčí vlna světle šedý

Výjimečný produkt BBL Fusak K13 ovčí vlna světle šedý od oblíbené značky se zárukou kvality BBL naleznete právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 760 Kč.
BBL Fusak K13 ovčí vlna světle šedý
Ověřit dostupnost
Značka: BBL
760

UNIVERSAL DĚTSKÝ FUSAK o délce 90 cm

Model K13

Fusak je univerzální pro každý typ kočárku, hlubokou korbu, sporťák, autosedačku a dokonce i saně. Vnější vrstva fusaku je z impregnované nepromokavé tkaniny, uvnitř je přírodní ovčí vlna a mezi venkovním obalem a vnitřní výplní je hypoalergenní vata. Spací pytel je vybaven zipy, průtažnými smyčkami a PVC kolíky, čímž se stává mnohostranně využitelný. Fusak má otvory na pětibodové bezpečnostní pásy dětských a automobilových sedaček.
Fusak může být také použit jako teplá výplň pro nohy při jízdě na saních.

Fusak je vyroben ze 100% ovčí vlny, kde nedochází k žádné příměsi polyesteru. Pro snadnou kontrolu, vlnitý úplet s polyesterovou přísadou lze prát v pračce vlákno zůstává stejné. Ovčí vlnu pereme ručně výhradně do 30-ti stupňů Celsia ( můžete prát v mycím programu ručního praní nebo v programu vlny do 30-ti °C ), NIKDY NEDÁVÁME DO SUŠIČKY. Při porušení tohoto pravidla, ovčí vlna PLSTNATÍ.

 

Složení:
venkovní  povrch 100% polyester
vnitřní část 100% ovčí vlna