PIDIMIDI - Herna pro děti a kavárna pro rodiče na jednom místě
+420 774997610

PidiMidi

KDO SI HRAJE NEZLOBÍ….

Bylo nebylo……

v jednom jižním městečku se narodila dvě malá hravá dvojčátka, holčička a chlapeček. Nebyla to ale jen tak obyčejná dvojčátka…byla stráááášně malinká. A tak jim maminka začala říkat Pidi a Midi. Jen co začala dvojčátka cupitat, hledala všechno možné, s čím by si mohla hrát. Celý den chtěla dovádět, hrát si, skotačit a řádit, ale neměla kde. Hledala a hledala, až našla místečko, přesně stvořené pro ně.

Tohle místečko ale pro Pidi a Midi nebylo na začátku tak dokonalé a hezké, jak by si představovala. Byla to taková stará, tmavá, ošklivá budka, ke které vedla trnitá, zaprášená a dlouhá cesta. Ale protože si dvojčátka chtěla ze všeho nejvíce už někde hrát, rozhodla se, že si tuhle budku přetvoří na svůj malý herní svět. A vydala se na cestu….

Jejich cesta však vůbec nebyla snadná a pohádková. Musela se prodírat houštím, přeskakovat řeky, přelézat hory a často dokonce bojovat s drakem…Po celou dobu se ale těšila a věřila, že jdou správnou cestou, a že na jejím konci najdou konečně to své malé pohádkové království na hraní. Všechny nástrahy a úskalí překonala a vytrvala a s radostí, a občas i trochou starostí, si klestila cestu dál a dál…až narazila na to správné místo, starou, malou chaloupku.

Malá dvojčátka si na pomoc zavolala skřítky stavebníčky a ti se hned pustili do práce. Bourali a stavěli, malovali, vrtali, lepili a zatloukali a nakonec sklízeli a předali nedočkavým dvojčátkům jejich malé, krásné, pohádkové království plné hraček. Hodní skřítkové stavebníčci mysleli i na rodiče dvojčátek a přidělali k jejich království i malý kousek pro ně, aby zde malá Pidi a malý Midi nebyli vždy úplně sami a mohli se i s maminkou a tatínkem, babičkou i dědečkem a ostatními o tu velkou radost podělit…

A tak se ze staré, ošklivé budky stala nová, krásná hernička pro dvojčátka a všechny jejich kamarády, pojmenovaná…jak jinak než po nich samotných…PidiMidi.

…..zazvonil zvonec a pohádky je……jak jinak, než nový začátek 😉

Pokud hledéte prostor kde si děti budou hrát jste tu správně!

Pokud hledáte prostor kde si dáte skvělou kávu nebo čaj jste tu správně!

Pokud chcete spojit obojí, našli jste jedinečnou hernu s kavárnou kde můžete nechat své děti řádit a vy si mezitím odpočinete při pití skvělé kávy nebo čaje zpříjemněné sladkým dezertem

Pro vaše malé oslavence připravíme dětskou párty na přání. Nebo dle výběru z několika našich variant. Bližší info ZDE

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *