www.pidimidi.cz

4L Dětská vkládačka – oblékání postaviček

Kvalitní a žádaný kus 4L Dětská vkládačka - oblékání postaviček od našeho známého výrobce 4L máte možnost získat právě nyní za báječnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 399 Kč.
4L Dětská vkládačka - oblékání postaviček
Ověřit dostupnost
Značka: 4L
399
Popis

Spojte hraní se vzděláváním a užijte si spoustu legrace! S touto hračkou si vyhrají jak holky tak kluci a možná, že ani rodiče neodolají a zkusí si alespoň na chvilku stát se módním guru!

Dřevěná vkládačka v perstrobarevném provedení obsahuje čtyři různé postavičky – lidské i zvířecí. Postavičky si můžete libovolně oblékat do různorodých šatiček, sukýnek, triček a kalhot. Děti se jistě kreativně vyřádí při vytváření nových outfitů.

Vkládáním oblečků do postavičky navíc procvičíte dětské prstíky a tím samozřejmě důležitou jemnou motoriku. Pro procvičení logiky můžete využít přiložené kartičky s předlohou. Hračka totiž navíc obsahuje šňůru s kolíčky, na které lze jednotlivé oblečky věšet. Oblečky můžete na šňůru pověsit také podle vlastní fantazie.

Po dokončení hraní všechny dílky jednoduše sbalíte do dřevěné krabičky. Budete tak mít jistotu, že se žádný kousek nikde neztratí a svou oblíbenou hru si děti klidně přenesou kamkoliv s sebou.